سابقه فعالیت

شرکت تهویه برتر تهران افتخار دارد با بیش از 20 سال تجربه موفق و سابقه درخشان در زمینه نصب، راه اندازی، تعمیر و نگهداری سیستم های حرارتی، برودتی و تهویه مطبوع با تکیه بر روشهای نوین جهانی در خدمت مشتریان گرامی باشد. این شرکت از زمان تاسیس تا به حال سعی نموده است خدمات خود را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

مفتخریم…

شرکت تهویه برتر تهران با بهره گیری از متخصصین مجرب و تکنسین های آموزش دیده یکی از بهترین شرکت های تاسیساتی تهویه مطبوع درسطح استان تهران می باشد. شرکت تهویه برتر تهران این اطمینان خاطر را به مشتریان خود می دهد که با تمام توان پاسخگوی مسئولیت های محول شده به این شرکت از قرارداد تا نصب، راه اندازی، گارانتی و خدمات پس از فروشمان باشیم. ما درتهویه برتر تهران مشتریان را تنها نمی‌گذاریم و از آغاز پروژه تا اتمام آن، گام ‌به‌گام در کنارشان هستیم. رضایتمندی مشتریان عزیز ارزشمندترین سرمایۀ ماست و مشتریان وفادار، شرکای حقیقی وهمراهان دائمی موفقیت‌های ما هستند.

شرکت تهویه برتر تهران همواره در تلاش است تا فعالیت‌های خود را به ‌سوی تبدیل‌شدن به سازمانی با استاندارهای جهانی و دوستار محیط زیست به پیش ببرد. امروزه عوامل اصلی موفقیت، داشتن تعهد، اخلاق حرفه ای، تخصص و احترام به خواسته های مشتریان می باشد و شرکت‌هایی موفق خواهند بود که بتوانند با دقت به نظرات و رضایتمندی مشتریان گوش فرا داده و سپس آن را با دانش و فناوری‌های نوین منطبق نمایند. اگر هر مطلبی دارید که مایل هستید مستقیماً به ما اطلاع دهید می توانید با ارسال ایمیل ما را مطلع فرمائید. امید است که با استفاده از کادر متخصص و مجرب این شرکت بتوانیم در پروژه های مختلف در زمینه تاسیسات حرارتی، برودتی و سیستم های تهویه مطبوع همراه شما باشیم.

چرا تهویه برتر تهران؟

شرکت تهویه برتر تهران در طول دوره کاری خود با تکیه بر دانش و تجربه توانسته است بیش از 4000 پروژه را در استان تهران با موفقیت به اتمام برساند. جهت اطمینان و رضایت مشتریان، این شرکت تمامی پروژه های خود را به مدت 36 ماه از زمان شروع به کار گارانتی می نماید و در طول این مدت سالانه یک سرویس تعمیر و نگهداری رایگان نیز به مشتریان خود ارایه میکند.

شرکت هایی که به ما اطمینان کرده اند